Kontakt oss

Vi er mange i Habo som står klare til å hjelpe ved å svare på spørsmål og bistå med alt som har med din bestilling å gjøre. Slå på tråden til oss, eller kom innom hvis du er i nærheten.

Har du spørsmål om produkter,
bestillinger eller reklamasjoner?
Kontakt vår kundesenter:

Tlf: 73 95 66 00

Man-Fre 08.00-16.00
firmapost@habo.com

Habo
Norge AS

Postadresse:
Habo Norge AS
PB. 5718 Torgarden
7437 Trondheim

Besøksadresse:
Habo Norge AS
Brøttemsveien 103
7093 TILLER
NORWAY

Tlf: 73 95 66 00
Fax: 73 95 66 30
firmapost@habo.com

Hovedkvarter Habo

Postadresse:
Habo Gruppen AB
Box 203
566 24 Habo

Besøksadresse:
Habo Gruppen AB
Södergatan 2
566 32 Habo

Tlf: +46 36 484 00
Fax: +46 36 414 55
info@habo.com

Habo
Danmark A/S

Trigevej 20, Søften
8382 Hinnerup
T +45 86 741 323
F +45 86 741 363
habo.danmark@habo.com

Habo
Finland AB

Sinimäentie 10 B
02630 Espoo
Finland
T +358 207 415 550
F +358 9 454 4277
myynti@habo.com

Ansatte

Jon Berg

Jon Berg
Daglig leder

Jon Berg

Jon Berg

Daglig leder

Telefon: 982 98 312

jon.berg@habo.com

Eirik Grøseth

Eirik Grøseth
Salgssjef

Eirik Grøseth

Eirik Grøseth

Salgssjef

Telefon: 995 35 030

eirik@habo.com

Øyvind Rogstad

Øyvind Rogstad
Økonomisjef

Øyvind Rogstad

Øyvind Rogstad

Økonomisjef

Telefon: 908 33 364

oyvind.rogstad@habo.com

Randi Fossum

Randi Fossum
Økonomimedarbeider

Randi Fossum

Randi Fossum

Økonomimedarbeider

Telefon: 976 59 514

randi.fossum@habo.com

Elisabeth Anderssen

Elisabeth Anderssen
Salgskoordinator

Elisabeth Anderssen

Elisabeth Anderssen

Salgskoordinator

Telefon: 930 83 353

elisabeth.anderssen@habo.com

Jan Terje Lyshaug

Jan Terje Lyshaug
Kundesenter

Jan Terje Lyshaug

Jan Terje Lyshaug

Kundesenter

Telefon: 73 95 66 00

jaly@habo.com

Gro Lunde

Gro Lunde
Kundesenter

Gro Lunde

Gro Lunde

Kundesenter

Telefon: 73 95 66 00

gro.lunde@habo.com

Trond Anderssen

Trond Anderssen
Kundesenter

Trond Anderssen

Trond Anderssen

Kundesenter

Telefon: 73 95 66 00

trond.anderssen@habo.com

Randi Rambraut

Randi Rambraut
Kundesenter

Randi Rambraut

Randi Rambraut

Kundesenter

Telefon: 73 95 66 00

randi.rambraut@habo.com

Finn Heggeland

Finn Heggeland
Distriktssjef

Finn Heggeland

Finn Heggeland

Distriktssjef

Telefon: 905 92 099

finn.heggeland@habo.com

Frode Hauge

Frode Hauge
Distriktssjef

Frode Hauge

Frode Hauge

Distriktssjef

Telefon: 958 26 413

frode.hauge@habo.com

Kjetil Pedersen

Kjetil Pedersen
Distriktssjef

Kjetil Pedersen

Kjetil Pedersen

Distriktssjef

Telefon: 976 53 460

kjetil.pedersen@habo.com

Frode Nordøy

Frode Nordøy
Distriktssjef

Frode Nordøy

Frode Nordøy

Distriktssjef

Telefon: 982 98 324

frode.nordoy@habo.com

Anita Penne

Anita Penne
Distriktssjef

Anita Penne

Anita Penne

Distriktssjef

Telefon: 982 98 305

anita.penne@habo.com

Kenneth Sagvang

Kenneth Sagvang
Distriktssjef

Kenneth Sagvang

Kenneth Sagvang

Distriktssjef

Telefon: 958 70 801

kenneth.sagvang@habo.com

Morten Skjevik

Morten Skjevik
Distriktssjef

Morten Skjevik

Morten Skjevik

Distriktssjef

Telefon: 928 79 644

morten.skjevik@habo.com